cena našich služieb

"One page" web

Jednostránková webová stránka, ktorá jednoduchým a efektívnym spôsobom odprezentuje Vaše podnikanie.

Príklad takého webu nájdete na odkaze nižšie.

199 €

"Original" web

V cene “original” webu je domovská stránka a maximálne 4 podstránky. Konkrétne zadanie vyšpecifikuje náročnosť webového projektu na úvodnej konzultácií.

Príklad takého webu nájdete na odkaze nižšie.

450 €

379 €

Grafika a Fotografia

Grafické a fotografické služby nad rámec webového projektu sú naceňované individuálne a vždy špecifikované po konzultácií. Špecializujeme sa na produktové fotografie, ale máme radi výzvy a fotíme podľa požiadavky klienta.

Pozrite si náš “freestyle” instagramový účet na odkaze nižšie

od 50 €

FAQ - Často kladené otázky

Pre jednotlivca, ale aj pre firmu. Pre každého, kto chce mať dobre a moderne vyzerajúcu webovú prezentáciu v krátkom čase (do 7 dní) a za super ceny. Sústreďujeme sa hlavne na projekty pre malé a stredné firmy, ktorých cena je fixná a ktoré potrebujú efektívne prezentovať svoje podnikanie.

V cene je jednostránková webová stránka. Napojenie domény na webhosting, nový dizajn (resp. redizajn), administračné rozhranie pre jednoduché a prípadné budúce úpravy, prepojenie na sociálne siete, potrebné informácie o spoločnosti, základná SEO optimalizácia, kontaktný formulár, vytvorenie emailu, zásady ochrany osobných údajov (GDPR) a  bezpečnostný certifikát (znak zabezpečenia – drobný zámok vedľa názvu domény / HTTPS).

V cene je kompletná profesionálne vyzerajúca webová stránka. Pripojenie domény na webhosting, nový dizajn (resp. redizajn), administračné rozhranie pre jednoduché a prípadné budúce úpravy, prepojenie na sociálne siete, potrebné informácie o spoločnosti, základná SEO optimalizácia, kontaktný formulár, dohodnutý počet podstránok, vytvorenie emailu, zásady ochrany osobných údajov (GDPR) a  bezpečnostný certifikát (znak zabezpečenia – drobný zámok vedľa názvu domény / HTTPS).

Prevažne sa venujeme jednoduchým webovým prezentáciám podľa popisu. Ak máte záujem o niečo zložitejšie, na úvodnej konzultácií si vieme všetky kritériá vyšpecifikovať a navrhneme individuálnu cenovú ponuku pre Váš projekt.

V cene za webovú stránku nie je zahrnutá cena domény a tiež webhostingu. Tieto záležitosti sú hradené priamo poskytovateľovi domény a webhostingu (sprostredkujeme a pracujeme hlavne s websupportom). Pri jednoduchých weboch vieme zastrešiť webhosting za zvýhodnenú cenu.

Eshop a teda internetový obchod je záležitosť na dlhšie ako 7 dní. Je to individuálne a záleži od konkrétneho projektu, ale časovo vieme internetový obchod vytvoriť za 1-3 mesiace v cene od 790 €.