CENA

NAŠICH SLUŽIEB

Úvodná konzultácia

Pred každým webovým projektom je potrebné si upresniť konkrétne zadanie, podklady a iné detaily. Presne na tieto záležitosti slúži úvodná konzultácia osobne alebo cez telefón/mail.

50 €

Cena projektu

Sústreďujeme sa hlavne na projekty pre malé a stredné firmy, ktorých cena je fixná a ktoré potrebujú efektívne prezentovať svoje podnikanie. Jedná sa o "one page website" alebo môže web zahŕňať úvodnú stránku a maximálne 5 podstránok. Konkrétne zadanie vyšpecifikuje náročnosť webového projektu na úvodnej konzultácií.

450 €

379 €

Grafika a Fotografia

Grafické a fotografické služby nad rámec webového projektu sú naceňované individuálne a vždy špecifikované po úvodnej konzultácií.

od 50 €

FAQ - Často kladené otázky

Pre jednotlivca, ale aj pre firmu. Pre každého, kto chce mať dobre a moderne vyzerajúcu webovú prezentáciu v krátkom čase (do 7 dní). 

V cene je kompletná profesionálne vyzerajúca webová stránka. Nový dizajn (resp. redizajn), administračné rozhranie pre jednoduché a prípadné budúce úpravy, prepojenie na sociálne siete, potrebné informácie o spoločnosti, SEO optimalizácia, kontaktný formulár, dohodnutý počet podstránok, vytvorenie emailu, zásady ochrany osobných údajov (GDPR) a  bezpečnostný certifikát (znak zabezpečenia – drobný zámok vedľa názvu domény / HTTPS).

Prevažne sa venujeme jednoduchým webovým prezentáciám podľa popisu. Ak máte záujem o niečo zložitejšie, na úvodnej konzultácií si vieme všetky kritériá vyšpecifikovať a navrhneme individuálnu cenovú ponuku pre Váš projekt.